Moderna

Misją Firmy jest wznoszenie nowoczesnych budynków, gwarantujących najwyższy komfort użytkowania, których architektura, wypracowana w najdrobniejszym szczególe, kreuje nowatorski wizerunek miast.


Doświadczenie

Opinie

Branża deweloperska rośnie w siłę

 
Branża deweloperska rośnie w siłę

Rynek deweloperski dynamicznie rozwija się i kształtuje. W branży pojawiają się nowi inwestorzy Moderna Superior Living poczynając od 2009r. stale umacnia swoją pozycję. Z każdym rokiem przybywa jej klientów, którzy obdarowali ją swoim zaufaniem. Deweloper również z sukcesem pojawił się na rynku warszawskim. Deweloper wyróżnia się swoją ofertą. Wprowadza na rynek nieruchomości ponadczasowe, luksusowe, unikalne i dobrze zaplanowane. Przeznaczone są dla wymagających i zamożnych klientów. Wytrwale dąży do uzyskania jak największej jakości i wygody. Z sukcesem łączy strefy apartamentowe z przestrzenią biznesowo- użytkową.

Pracownik - fundament sukcesu

Mocnym fundamentem firmy są jej pracownicy. Posiadający wysokie kwalifikacje począwszy od projektowania, aż do realizacji inwestycji. Poza specjalistycznymi kompetencjami łączy ich bogate doświadczenie i chęć realizacji ambitnych projektów. Właśnie dzięki takiej kadrze Moderna Superior living może być gwarantem spełnionych oczekiwań.

Adam Małaczek, prezes zarządu spółek Moderna, stworzył firmę z pasji i zamiłowania do gdyńskiego modernizmu. Podejmuje się osiągania trudnych wyzwań. Wybiera prestiżowe lokalizacje głównie mieszczące się w centrum miast. Dostarcza rozwiązań na najwyższym poziomie.

Inwestycje modernistyczne

Co roku w życie wcielane są nowe projekty tej firmy. Najbardziej znaczące inwestycje to: elegancka Kamienica Moderna, która zdobyła wyróżnienie „Czasu Gdyni”, ekskluzywny, wyróżniający się oryginalną bryłą apartamentowiec Lighthouse, nagrodzony Budową Roku 2015 - Baltiq Plaza. Wkrótce oddane zostaną także Kamienica Nautikka w Gdyni, Victoria Residence w Sopocie oraz budynek w którym znajdować się będzie m.in. Hotel Hampton by Hilton oraz sklep Lidl przy al. Grunwaldzkiej w gdańskiej Oliwie. W 2018 roku firma planuje zakończyć pracę nad inwestycją w Warszawie między ulicami Chmielną i Złotą, oraz osiedle Front Park w Gdyni.