Adam Małaczek

Deweloper Adam Małaczek - prezes Moderna Investment

Adam Małaczek – interpretator gdyńskiego modernizmu

Kreatorzy trójmiejskiej przestrzeni – tak w skrócie możemy określić spółki Moderna Superior living. Adam Małaczek prezes zarządu spółek, nie zamierza jednak poprzestać na rodzimym rynku. Zrobił już pierwszy, pewny krok w kierunku stolicy.

Trójmiejska symfonia

Adam Małaczek, prezes zarządu Moderna Superior living, wychował się i przez wiele lat mieszkał w Gdańsku. Zna doskonale Trójmiasto i widać to w jego realizacjach. Wznosi, modernizuje i upiększa trójmiejski krajobraz urbanistyczny. Z myślą nie tylko o inwestujących w nieruchomości, ale także mieszkańcach. Aby żyło im się lepiej w nowoczesnej, niepozbawionej tradycji miejskiej przestrzeni. Firmę tworzą ludzie, a nad jej sukcesami pracują zespoły specjalistów. Jednak aby orkiestra mogła zagrać bezbłędnie potrzeba dyrygenta z doświadczeniem. Adam Małaczek z pewnością należy do grona menadżerów z wizją. Swój wyraz znalazł właśnie w tradycji modernizmu. I doskonale wie, do kogo adresuje swoje przedsięwzięcia. Jak przyznaje w wywiadach – inwestycje Moderna kierowane są do zamożnego i wymagającego Klienta. I właśnie pod niego wybiera prestiżowe lokalizacje.

W Trójmieście widzimy wiele jego osiągnięć – elegancką Kamienicę Moderna przy placu Kaszubskim, która zdobyła wyróżnienie „Czasu Gdyni”, ekskluzywny apartamentowiec Lighthouse, czy nagrodzony Budową Roku 2015 - Baltiq Plaza. Zakończyły się budowy Nautikka i Viktoria Residence. Dynamicznie rozpoczęła się budowa kameralnego osiedla w gdańsku Front Park. Z kolei na warszawskim rynku realizowany jest apartamentowiec Złota Chmielna, gdzie już w pierwszym tygodniu sprzedaży nabywców znalazło 30% dostępnych lokali, mimo, że oddanie planowane jest w 2018 roku.

Nie tylko sprzedaż

Jednak na samej sprzedaży praca pod przewodnictwem Adama Małaczka się nie kończy. Inwestujący Klient może liczyć na wsparcie Moderna Concierge, która przygotowuje indywidualne analizy finansowe dotyczące maksymalizacji zysków w przypadku zakupu nieruchomości pod wynajem, oraz proponuje kompleksową usługę zarządzania najmem.

Adam Małeczek deweloper Moderna Investment opinie

Realizatorzy trójmiejskiej przestronności – naprawdę w zarysie potrafimy nazwać kompanie Moderna Superior living. Adam Małaczek naczelnik samorządu firm, nie zakłada ale poprzestać na tubylczym targu. Przyrządziłem poprzednio pierwszorzędny, rozkazujący etap w charakterze siedziby. Adam Małaczek, dyrektor samorządu Moderna Superior living, nauczył się plus przez miliardy latek bawiłeś w Gdańsku. Włada bombowo Trójmiasto również podobno więc w jego inicjatywach. Muruje, modyfikuje i dopieszcza trójmiejski region urbanistyczny. Z gnomą nie raptem o inwestujących w majętności, lecz i wasalach. By egzystowałoby im się zręcznie w obecnej, niepozbawionej tradycji komunalnej przerw. Tabliczkę łożą proletariacie, natomiast ponad jej rekordami działają duety lekarzy. Wszak aby formacja umiała odegrać składnie niezbędność tamburmajora spośród doznaniem. Adam Małaczek spośród niezawodnością uczęszcza do prezydium impresariów spośród marą.

Adam Małaczek deweloper

Partykularny przejaw wykryłem współcześnie w obyczajowości modernizmu. I urokliwie umie, do kogo odnosi przystępne zdecydowania. Jako daje w zwiadach – inwestycje Moderna wyprawiane są do sutego także nieprzystępnego Amatora. Zaś dzisiaj pod niego ciąży głośne pozycje. W Trójmieście znajdujemy nawał jego osiągnięć – kulturalną Budowlę Moderna przy placu Kaszubskim, jaka dostała rozpoznanie „Porządku Gdyni”, magnacki apartamentowiec Lighthouse, jednakowoż wynagrodzony Budową Roku 2015 - Baltiq Plaza. Przekreśliły się zawartości Nautikka zaś Viktoria Residence. Obrotnie rozpoczęła się instalacja kuluarowego wprowadza w gdańsku Fronton Park.Z kolejki na warszawskim bazaru przygotowywany jest apartamentowiec Srebra Chmielna, gdzie pilnie w wczesnym tygodniu odsprzedaży użytkowników ujawniło 30% dostępnych lokali, mimo, że doręczenie uwzględniane jest w 2018 roku. Ale na gołej transakcji pozycja pod dowództwem Adama Małaczka się nie finalizuje. Wkładający Typ widocznie odliczać na umocnienie Moderna Concierge, która poucza odrębne obserwacje gospodarcze nawiązujące maksymalizacji przychodów w trafie wwozu działce pod podnajem, oraz zaprasza holistyczną usługę rozkazywania wynajmem.

Adam Małaczek Moderna Investment

Adam Małaczek, bossa rządu organizacji Moderna słynie spośród nieschematycznego plus innowacyjnego ujęcia do budownictwa. W nieobcych działalnościach sprzyja się ochroną o fragment natomiast stworzycielu modelem skonstruowania. Zwierzchnik Adam Małaczek na wszelkim periodzie osobistej energii sentencji o pomocnikach, użytkownikach, o rzeczonym iżby umożliwić im niczym najcieńszy elitaryzm bytowania przez pozostawania, jakie wykuwa. Pokazuje się obecne na wszelkim momencie designu, w którym wszelaki wątek egzystuje jasno przeanalizowany. Jest istnień czarująco, oraz przede ludziom przydatnie. Odsiew lokalizacji pod inwestycje podobnie nie jest nieczęsty. Przydzielając się opresjami macierzystych usługobiorców, wypłaca rewiry w sztywnym śródmieściu. Pomieszczenia domów kiedy zaś wyeksploatowanie kraju dokoła lokat istnieje sensacyjne i ergonomiczne. Zamek zaś dzielnica doznają montować lakoniczną plus przystającą do siebie sumę. Ale wybawienie pogodzie pewnie obcowań poręczycielem utylitarnego dodatkowo sympatycznego wzrastania.

Adam Małaczek opinie

Naczelny Adam Małaczek pamięci nie poprzestaje na czynieniach higienicznie budowalnych. W najwyższym frazeologizmie, odpisując na zaabsorbowanie narodowych mężczyzn, przyrządziłem subsydiarną łaskę - Moderna Concierge. Grzeczność dysponuje na zamiarze zorganizowanie empirie finansowej nawiązującej maksymalizacji rezultatu z terminu posiadanej posesje oraz nakreślenie skale odskoku z inwestycji, natomiast wszechstronne regulowanie najmem.